Kancelářský nábytek od profesionálů

Ať už vlastníte firmu nebo malou kancelář třeba doma, budete muset vyřešit problém – jaký vybrat kancelářský nábytek. Věřte, že i dobře vybraný kancelářský nábytek výkon zaměstnance. A bez výkonných zaměstnanců vaše firma těžko bude prosperovat. Poradíme s výběrem…

Kancelářský nábytek od profesionálů

Při zařizování kanceláře bychom neměli myslet pouze na židli a pracovní stůl, ale na kancelář jako celek. Někdy je trochu oříšek vymyslet technicky a ergonomicky správné řešení. I pro kancelář platí – používejte maximálně tři barvy. Pro určitý druh práce mohou být jasné odstíny pro pracovníky stimulující, pro jiný druh práce zase příliš agresivní barvy mohou unavovat a vyčerpávat. Optimální je zlatá střední cesta.


Kde a jak koupit kancelářský nábytek


Když situaci na trhu s kancelářským nábytkem mírně zjednodušíme, máte na výběr dvě varianty:

  1. Koupě nejlevnějšího kancelářského nábytku v obchodních řetězcích – výhodou je jistě nízká cena. Nevýhodou je nákup nábytku v demontované formě. Při montáži kancelářského nábytku strávíte ještě mnoho času, balení bývají často nekompletní. Nejlevnější nábytek je často nekvalitní – odlupují se hrany, nepasují montážní šrouby do otvorů a podobně. Nákup kancelářského nábytku touto cestou se stává často noční můrou a díky časovým vícenákladům i příliš drahým řešením.
  2. Koupě kancelářského nábytku u specializované firmy. Výhodou je, že se nemusíte vůbec o nic starat a můžete se v klidu věnovat svému podnikání. Kvalitní firma vám s výběrem kancelářského nábytku pomůže, nábytek přiveze, smontuje a seřídí.

 

Doporučujeme Anteria s.r.o.


Anteria s.r.o. je pro vás to správné řešení. Firma provozuje i eshop Vybavujeme-kancelar.cz. Na rozdíl od jiných obchodů dodává kancelářský nábytek odborně smontovaný na dílně. Po celé ČR doručuje kancelářský nábytek zcela zdarma. Samozřejmostí je výnos do patra a kompletní seřízení dodaného nábytku. Třešničkou na dortu je nadstandardní záruka 5 let a během této doby 3 x seřízení nábytku zdarma.


Nechte si vybavit kancelář od profesionálů. Anteria s.r.o. je tu pro vás!


Mohlo by vás zajímat:

Moderní kancelářský nábytek v meziválečném období

Kancelářský nábytek aneb proč vás bolí záda