Kancelářské židle a křesla pro vaši radostnou práci

Základem každé pracovny, studovny nebo kanceláře je pohodlná kancelářská židle. Nesprávné sezení způsobuje spoustu bolestivých potíží, a proto není ideální upřednostňovat nízkou cenu před kvalitou.

Kancelářské židle a křesla pro vaši radostnou práci

A kde se dají sehnat kancelářské židle s propracovaným a technologicky důmyslným systémem opory? Mezi nejvýznamnější české výrobce v tomto oboru patří společnost Alba CR, která spolupracuje s řadou renomovaných výrobců komponentů s vysokými nároky na jakost. Firma působící na trhu od roku 1992 má za sebou řadu spokojených zákazníků - vyrábí kancelářské židle a křesla nižší, střední a vyšší třídy.

Kancelářské křeslo od Alba CR – záruka vysoké kvality

Zákazníci si u této firmy cení především vysokou profesionalitu, ochotu a zkušenost. Téměř u každého výrobku je kladen důraz na propojení ergonomie s moderním designem. Máte možnost si tak pořídit efektní kancelářské křeslo, které potěší nejen vaše tělo, ale i duši – váš interiér nebo kancelář se sedacím nábytkem od Alba CR bude vždy v souladu s vašimi potřebami. Pokud sháníte pro své zaměstnance obyčejné kancelářské židle, stačí zavítat na internetové stránky webu albacr.eu. Zde naleznete nejen klasické kancelářské židle či kancelářské křeslo, ale také kožené s područkami nebo s hlavovou opěrkou.

Kancelářské židle – komfortní sezení

Čím se odlišuje sezení na kancelářských židlí od sezení na normálních židlí? Kancelářské židle jsou aktivní, takže každá ergonomická židle je pro páteř a zádové svalstvo stejnou oporou, jakou naleznete u rehabilitačního míče. Kancelářské židle musí být vybírány s rozmyslem, neboť na nich budete trávit spoustu času. Je tudíž velmi důležité, aby jste při  výběru židle nebo kancelářského křesla soustředili svou pozornost především na sedadlo, podpěrku rukou a opěrku zad. Kancelářské křeslo a židle od firmy Alba CR jsou otočně, velmi pohodlné a různě nastavitelné, máte možnost si k základnímu provedení zvolit různé doplňky.