K výškám již jen bezpečně a pohodlně

K výškám již jen bezpečně a pohodlně

Mnoho lidí dnes řeší problém spojený s výstupem do pater domu. Jsou situace, kdy tělo vyjít schody prostě nezvládá a není důležité, zda je to věkem, zdravotním stavem či z jiných důvodů. Je nutno ohlédnout se po přijatelném řešení a nebývá to často snadné.

Zohlednit se totiž musí spousta faktorů. Mezi nejpodstatnější kritéria patří nepochybně bezpečí, pohodlí, jednoduchost a spolehlivost zařízení. Jak ale najít takové, které skýtá opravdu všechny záruky, abychom mohli přesun náš nebo našich blízkých bez obav svěřit konkrétní technice?

Mobilita a svoboda pohybu především

Na trhu již od roku 1993 nabízí svá řešení Garaventalift a ti přistupují ke svým zárukám naprosto zodpovědně. Jejich posláním se stala výroba, montáž a následný servis zdvihacích zařízení pro osoby s omezenou pohyblivostí, osoby imobilní či jinak fyzicky postižené.

Aby byla vaše volba přesná, poskytují zde odborné konzultace nezbytné k tomu, aby každou situaci řešili individuálně – a to bez ohledu na to, zda pak dojde k samotné realizaci projektu firmou.

Základní filozofií firmy je umožnit lidem bezbariérový přístup do budov a nezávislý pohyb v jejich prostorách. To všechno s minimálními nároky na stavební úpravy objektu, což jistě uvítá každý.

Zákazník má posléze jistotu záručního i pozáručního servisu, kde je kladen důraz na dlouholetou zkušenost. Ta vede k pochopení potřeb zákazníků a nabídce kvality při řešení všech specifických požadavků.

Prevence je základ v boji proti rizikům

Instalace schodišťových sedaček a výtahů je moudrým řešením pro váš strach jak o sebe, tak o vaše blízké. Minimalizuje fyzické vypětí imobilního člověka i jeho obavu z přesunu v náročném terénu, stejně jako úsilí a nervozitu osob pečujících o nemohoucí.

Je důležité užívat si aktivní a nezávislý způsob života bez rizika pádu ze schodů a jeho závažných následků v podobě komplikovaných zranění.

Schodišťové výtahy jsou provedeny v elegantním designu a s nadprůměrně kvalitní výrobou. Spoří místo v domě a jsou k dispozici ve kterékoliv denní či noční hodině.

Též schodišťové sedačky pro seniory jsou velice vkusně provedené, ale hlavně spolehlivé, s vysokou bezpečností provozu. Vlastní sedačka se pohybuje po své dráze velmi tiše a ve sklopeném stavu zabírá na schodišti zanedbatelný prostor.

Důležitý je poměr kvality za dobrou cenu

Do života bez bariér je nutné investovat, ale naštěstí v tomto směru nemusí jít o nezvladatelné výdaje. Náklady se v krátké době vrací ve spokojenosti a psychické pohodě člověka, v usnadnění fyzického úsilí a v neposlední řadě v již zmíněné bezpečnosti, která chrání před případnými náklady za složitou léčbu zranění vzniklých při pádu.

Každý den mají už tisíce lidí možnost neomezeného pohybu. Svěřme bez obav i svou mobilitu v domácím prostředí do rukou Garaventaliftu. Díky mnoha kontaktům se zahraničím sledují trendy a vývoj v této oblasti, abychom ani my nezůstávali v pozadí co do kreativity a nápaditého technického zázemí.

Omezená mobilita člověka je už tak přitěžujícím faktorem. Je třeba udělat všechno proto, abychom si své cesty usnadnili.