Jaké obývací stěny jsou moderní?

Zasedla rodinná rada a přemýšlíte o nákupu moderní obývací stěny, neboť máte doma neforemný nábytek po babičce? Dokonalou inspiraci naleznete v našem internetovém obchodě, kde nabízíme obývací stěny v nízké cenové relaci. Seznamte se v klidu s naší nabídkou, kde si dovolujeme upozornit na působivou kombinaci černé a bílé barvy.

Jaké obývací stěny jsou moderní?

A pokud toužíte vlastnit trendy nábytek, tak by vám neměla ujít obývací stěna vybavena závěsnými skříněmi s prosklenými dvířky, opatřenými skleněnými policemi, kde nechybí efektní LED osvětlení bílé barvy.

Přejít k výběru moderní obývací stěny na T-nabytek.cz


Moderní obývací stěny s velkým úložným prostorem


Konečně váš neforemný nábytek nahradí úsporný a vzdušný model v nadčasovém designu. Zajímavá kombinace barev, nechybí úložné prostory a vhodné bytové doplňky.   Do standardních panelových obývacích pokojů doporučujeme si zvolit vzdušnou obývací stěnu ve světlejší barvě, pokud možno sestávající z jednotlivých modulů. Tato varianta vám opticky zvětší byt a oceníte možnost různých variací nábytku při zařizování. Pokud máte k dispozici velký pokoj, tam naopak doporučujeme kompaktní obývací stěnu.


Nabízíme jen trendy moderní obývací stěny

 
Dáváte přednost tradičnímu dřevu? Tak počítejte s větším vydáním. Nic nezkazíte ani s levnější variantou, kde se používá dýha, MDF desky nebo lamino. Výběr barevného dekoru obývací stěny by měl být podřízen barvami podlahy, zdí a bytových doplňků, pokud objednáváte nábytek do zařízeného pokoje. Bytoví architekti doporučují k tmavé podlaze si pořídit světlou stěnu a naopak. Barva zdí by měla nechat vyniknout dekor obývací stěny, nikoliv ji tam nechat zapadnout. Pokud se chcete pokusit ozvláštnit reprezentační místnost, tak doporučujeme si objednat různé boxy a moduly, které se dají zavěsit volně od stropu. Atraktivní je i kombinace s jinými materiály jako je sklo a kov.

Mohlo by vás zajímat: Jak vybrat obývací stěnu