Jak velkou sedačku?

Sedací soupravy jsou na trhu v obrovském výběru a provedení. Největší výběr je v sedačkách pro dvě osoby - tzv.: dvousedák.

Jak velkou sedačku?

Sedací soupravy jsou na trhu v obrovském výběru a provedení. Sedačky jsou v největším výběru pro dvě osoby - tzv.: dvousedák. Taková sedačka má rozměr v podstatě, jako dvě křesla vedle sebe. Pokud máte málo místa a nehostíte často návštěvy bude dvousedák stačit. Další výhodou je nízká cena a bohatý výběr dekorů. Také se Vám nestane, že by sedačka byla opticky na místnost moc velká a nebude Vám tak "kazit" design.

Všimněte si, že často si lidé umístí příliš velkou sedačku do malé místnosti. Díky tomu, že zabere příliš místa, je designově příliš "silná" a ostatní vybavení "zaniká". Někdy je lepší pořídit několik menších sedaček, než jednu neúměrně velikou.

Pokud si myslíte, že Váš prostor je vhodný pro velkou sedačku, vyberte čtyř, pětisedáky, rohové soupravy nebo různé sestavy, které prodejce nabízí. V závislosti na velikosti a provedení se ceny takových sedaček logicky zvyšují.