Jak si vybírat domácí spotřebiče?

Sháníte nový vysavač nebo pračku se sušičkou?

Jak si vybírat domácí spotřebiče?

Sledujte žebříčky nejlepší elektroniky a domácích spotřebičů dostupných na českém trhu. Cena nemusí být nutně rozhodující pro kvalitu, informujte se v recenzích spotřebitelů. Kde najít informace o testovaných výrobcích, kritériích kvality a hodnocení uživatelů? Komplexní srovnání domácích spotřebičů můžete mít přehledně na jednom místě.

Nejlepší vysavače pro rok 2016

Kvalitní vysavač s filtrem vám může zajistit zdravější bydlení. Jak vybrat vysavač pro domácnost? Vybírejte na základě charakteru prostoru, v němž budete luxovat. Do každé domácnosti se hodí klasický sáčkový vysavač. K dostání jsou také bezsáčkové varianty, ale jsou náročnější na údržbu. Objem sáčku zvolte s ohledem na velikost vašeho domu/bytu. Lehký vysavač se hodí do velkého domu, v němž jsou větší nároky na přenášení. Vyrábí se i méně hlučné vysavače, délka kabelu bývá též volitelná. Na vrcholu žebříčku nejlepších vysavačů se letos umístil vysavač Phillips PerformerPro ECO FC9197/91, jak vyplývá z renomovaných spotřebitelských testů uveřejňovaných v českých a zahraničních časopisech (dTest, TestSieger), z hodnocení spotřebitelů a recenzí expertů. Tento vysavač kombinuje nízkou spotřebu s vysokým výkonem, obsahuje také filtr pro alergiky.

Test automatických praček 2016

Už vás nebaví neustálé věšení a sušení prádla? Spotřebitelský test praček se sušičkou 2016 umožňuje zorientovat se v nabídce a najít pro vás co nejúspornější výrobek. Mezi výrobci praček se sušičkou v žebříčku nejlepších vedou nyní LG a AEG, jejichž pračky se řadí do energetické třídy A. Tyto pračky mají většinou několik variant programů praní i sušení vhodných pro každou příležitost, např. speciální program praní pro citlivou pokožku. S automatickou pračkou LG můžete prát i menší objem prádla s minimální spotřebou vody a energií, protože je v ní zabudována technologie, která umí rozpoznat a reagovat na obsah prádla v bubnu. Praní je s ní velmi tiché a prádlo lze mít suché už do 30 minut od vyprání. Podle kterých kritérií si vyberete svou pračku vy?

Pro více informací o žebříčcích testovaných výrobků navštivte stránky NejlepsiProdukt.cz.