Jak připravit podzimní svatbu na zahradě

Letní termíny svateb jsou zarezervované dlouho dopředu, rozhodli jste se proto pro podzimní svatbu, ale nechcete se ochudit o zážitek venkovních oslav? Přečtete si, jak svatbu připravit, aby bylo všechno pohádkové a nezapomenutelné.

Jak připravit podzimní svatbu na zahradě

Když letní svatba není nic pro vás

Většina párů se bere v létě. Po mnoha stránkách je to jednodušší. Letním svatbám totiž přeje počasí, i když je pravdou, že mít na sobě společenský oděv ve víc jak 30 stupňovém vedru také není zrovna výhra. Na podzim vás přemíra sluníčka rozhodně trápit nemusí. Jsou tu ale jiné rozmary počasí, na které byste se měli náležitě připravit.

 

Průměrná teplota nepřesáhne 10 stupňů

Na většině míst v České republice může být ještě první polovina podzimu poměrně teplá. Někdy mluvíme o babím létě. V druhé polovině podzimu pak teploty citelně klesnou a pohybují se v průměru pod 10 stupni. Svatebčany tak nejvíc ohrožuje silný a studený vítr, déšť a někde dokonce i sníh. Jak se tedy na venkovní podzimní svatbu připravit, aby hosté odcházeli nadšení a neproleželi další týden doma s nachlazením?

 

Netrvejte na dress codu

Určitě nezapomeňte všechny hosty upozornit, že svatba včetně party bude probíhat venku. Zdůrazněte, že dámy by si měly rozhodně vzít kozačky a teplý kabát. Pánové si pro tentokrát nevystačí pouze se sakem, ale teplý flaušák bude nutností. U podzimní svatby netrvejte striktně na dress codu a spíš vyzvěte svatebčany, aby si vzali pro jistotu i šály nebo čepice a teple se oblékli.

 

Stan na party a plynové tepelné zářiče vás zahřejí

Plánujete oslavu na zahradě nebo v zámeckém parku? Zcela jistě budete pro tuto příležitost potřebovat stan na party. Stany perfektně ochrání svatebčany před větrem, deštěm nebo dokonce sněhem. Do stanů umístěte i tepelné plynové zářiče, které vytvoří příjemnou teplotu, a to během několika málo minut. Hosté si budou moci sundat nejenom šály, ale také kabáty. Vyberte si z několika různých velikostí za zvýhodněné ceny na Hawaj.cz. Party stany mají kvalitní pozinkovanou kovovou konstrukci, snadno je postavíte a dlouho vám vydrží.