Interiérové dveře – vizitka vašeho domova

Interiérové dveře – vizitka vašeho domova

Ani vybrat interiérové dveře není jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jakýkoli prostor si žádá dveře přesně s takovými parametry a vlastnostmi, aby co nejlépe zapadly do interiéru. Běžně se setkáváme s těmito rozměry dveří -  60, 70, 80 a 90 centimetrů, s obvyklou výškou 197 centimetrů. Povětšinou do obytných místností vsazujeme dveře o šířce 80 centimetrů, pro hendikepované osoby je doporučována šířka 90 centimetrů. Šířku dveří 60 centimetrů uplatníte v hygienických prostorách. Pří výběru dveří bereme zřetel i na podlahu. U tmavé podlahy lépe vyniknou světlé dveře, navíc dojde k optickému zvětšení prostoru a "odhmotnění" stěn. Větší vzdušnost interiéru dodá obrácený postup.

Interiérové posuvné dveře jsou vhodné do malých prostorů

Bojujete ve svém bytě s každým kousíčkem místa? Tak volte interiérové posuvné dveře, které lze kombinovat s různými druhy světlíků a vytvořit tak efektní řešení. Vybrat si můžete mezi řešením posuvu na zeď nebo do pouzdra a to v provedení jednokřídlovém nebo dvoukřídlém. Toužíte po zvýšeném komfortu při otevírání? Proč nevybavit dvoukřídlé provedení synchronním posuvem? Při otvírání jednoho křídla dveří, se automaticky otevírá i druhé. U klasického posouvání dveří se křídlo pohybuje těsně podél stěny. Tento systém lze s úspěchem použít při rekonstrukcích, nevyžaduje speciální stavební úpravy.

Toužíte po kráse a kvalitě? Vasco doors – dveře jako ušité na míru

Vasco doors za skvěle ceny nabízejí v internetovém obchodě grimax.cz. Kdy jindy, nežli nyní využít probíhající slevové akce. V tomto ráji dveří si můžete objednat nejen dveře vhodné do interiéru, ale také jsou zde za prima ceny k mání vchodové a posuvné dveře, nechybí obložkové zárubně, kování k bytovým dveřím a příslušenství -  zámky, madla, kukátka, dveřní zarážky, ventilace a další. Dveře pocházejí z dílen předních výrobců – VASCO DOORS, VEGAS, Door'sy Doors a PORTA DOORS.