Instalace vodoměrů – nechte si spravedlivě zúčtovat vodu

Instalace vodoměrů – nechte si spravedlivě zúčtovat vodu

V současné době je ekonomicky výhodné si zajistit přesné měření spotřeby studené a teplé užitkové vody. K tomu slouží bytové vodoměry na studenou a teplou vodu -  důležitá motivační složka k hospodárnému chování obyvatel, která navíc umožňuje spravedlivé rozúčtování nákladů za vodu dle skutečné spotřeby uživatelů bytů. Ač se to zdá nemožné, i tady se setkáváme s podvody. V mnohých schránkách se objevily letáky, kde nějaká ´firma´slibuje, že zastaví vodoměr, ale voda vám poteče, případně vám poskytne informaci, jak jednoduše oklamat poměrové rozdělovače.  Vyskytly se podvodné praktiky se silnými magnety, které zpomalují otáčky měřičů.  Šetřit ano, ale ne za každou cenu.  Tyto nelegální zásahy do měřidel spotřeby vody jsou považovány za trestný čin, a sankce od dodavatele vody jsou velmi vysoké.

Údržba, montáž, instalace – INMES Praha

Potřebujete namontovat nový vodoměr či měřič tepla? Hledáte firmu, která vám nainstaluje rozvody vody nebo máte zájem o rekonstrukci či stávajících rozvodů vody?  Společnost INMES se touto činností zabývá od roku 1997, spolupracuje pouze s těmi nejlepšími zahraničními výrobci – garantují špičkovou kvalitu svých služeb. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi, vstřícnost a dostupné ceny  - ve smyslu platných ceníků prací a služeb, přičemž je možné využít slevové akce.

Svěřte instalaci vodoměrů skutečným odborníkům  

Někomu se může zdát, že s instalací bytových vodoměrů si poradí každý instalatér. Žel praxe ukazuje, že tomu tak není a mnozí ´šikulové´ o vodoměrech toho ani moc nevědí. Montáž měřidel spotřeby vody raději nikdy nesvěřujte amatérům, i obyčejná instalace vodoměru vyžaduje erudovaný přístup a zkušenosti. Navíc existuje zákon o metrologii č. 505/1990 Sb, který upřesňuje parametry měřičů spotřeby vody i s nezbytnou kvalifikací montážních vodoinstalatérských firem.