Infrasauna do bytu! Praktický a estetický doplněk

Infrasauna do bytu ano nebo ne? Rozhodně ano! Proč se vzdávat ´domácího léčitele´, který podpoří vaší duševní spokojenost a má prokazatelné blahodárné účinky na váš organismus? Klouby, kůže, imunitní a kardiovaskulární systém se jen směje. 

Infrasauna do bytu! Praktický a estetický doplněk

Není snad lepší relax než pohodlná sauna, kde můžete v klidu odpočívat a přemítat o životě? Pobyt v sauně s infračerveným zářením je japonský vynález, který si nechal v roce 1965 patentovat dr. Tadaschi Ishikawa. Infrasauna sice nemá takovou dlouhou historii jako finské či vlhké ruské sauny nebo turecké lázně, které znal svět již před několika tisíci lety. Přesto razantní nástup infrasauny vypovídá o velké využitelnosti a oblíbenosti.

Výhody infrasauny oproti běžné sauně

Výhody infrasauny oproti běžné sauně – toto zařízení je mnohem úspornější, zahřívá se zhruba 10 až 20 minut, což je odvislé od její velikosti, saunovací proces trvá 25 až 35 minut. Klasická sauna se zahřívá minimálně hodinu. A kdo touží po štíhlé postavě,   infrasaunu ocení nejvíce. Při teplotě 45 až 50 stupňů a po třiceti minutách saunování spálíte až 2400 kilokalorií. Infrasauna je v boji s nadváhou třikrát účinnější než klasická sauna. Další výhoda – vaše tělo se rychleji prohřeje, dochází k rychlejšímu nástupu intenzivního pocení. Toužíte po infrasauně? Finskasauna.cz – záruka vysoké kvality!

Infrasauna a její blahodárné účinky

Infrasauna ohromně prospívá lidskému organismu – snižuje bolesti svalstva a tuhost kloubů, zvyšuje průtok krve a roztahuje kolagenové tkáně, výrazně podporuje imunitní systém, spaluje kalorie, eliminace toxických látek. Japonci deklarují zlepšení těchto problémů – menopauza, hypertenze, revmatoidní artritida, hemeroidy, nemoc z ozáření, cirhóza jater, vředy dolních končetin, studené končetiny, bolesti způsobené rakovinou, pomáhá hojit rány a odstranit celulitidu, zmenšuje jizvy, zlepšuje prokrvení a elasticitu kůže atd. Je nutné upozornit i na nežádoucí účinky – nevhodné pro lidi trpící hemofilií, těhotné ženy a ženy, u kterých probíhá menstruační cyklus. Nemocný člověk musí konzultovat používání infrasauny se svým lékařem.

A kde koupit infrasaunu? Zkuste http://www.finskasauna.cz