I muži mají své dny aneb překvapení ve skříni

Musím říct, že už dlouho mě nedostalo nic tak, abych se u počítače řehtala doslova jako „kůň“. Manžel po mě pokukoval, jestli jsem se náhodou už z náporu práce nezbláznila, ale když jsem mu ukázala, o co jde, ani on neudržel kamennou tvář.

I muži mají své dny aneb překvapení ve skříni

Kamarád mi poslal odkaz na video, které v prvních chvílích vypadalo, jako kolaudace nového bytu. Žena s mnoha kamarádkami prochází postupně byt a společně prohlížejí místnost po místnosti. Až konečně přicházejí k obrovské skříni, následuje chvilka napětí a žena otevírá obě křídla skříně dokořán.

Ve skříni se rozsvítí a kamarádky mají tak možnost vstoupit do snu každé ženy.  Začnou ječet úžasem, radostí a určitě i závistí, že nejsou majitelkou tohoto ráje. Na jedné straně jsou vyskládané lodičky podle barev, hned vedle věšák na šaty, naproti regály na oblečení, kabelky a další ženské nezbytnosti. A uprostřed celé skříně je stoleček se šperky, hodinkami a bižuterií. Když se jakžtakž z toho šoku dostanou, začne řev v místnosti hned o kousek vedle.

Tentokrát jsou to ale muži, kteří vstoupí do skříně a jsou doslova v transu. Obrázek, který se jim totiž naskytne, si nedokázali představit ani v těch nejdivočejších snech. Tušíte správně, rozhodně nejde o oblečení nebo boty. Jejich zájem vzbudí chladící regály naplněné pivem. Celá skříň je tak pod mrazivým oblakem a všude, kam se člověk podívá, je jen pivo.

Posuďte však sami, no není to nádhera?!

Pouštíme si toto video hned několikrát. A manžel prohlašuje: „ Tak tuto skříň chci!“

„No, tak o tom si ještě budeme muset popovídat…,“ odpovídám a v duchu myslím na svoji skříň. Hm… nebyla by marná…