I chlapci mají své dětské pokoje

Stejně tak jako dívky, i chlapci si zaslouží vkusně zařízený dětský pokoj, který se stane jejich královstvím.

I chlapci mají své dětské pokoje

Zatímco malí chlapci potřebují prostor na hraní a dovádění, ti odrostlejší zase uvítají místo, kde si mohou vodit kamarády a kde budou mít také své soukromí, na které jsou hlavně adolescentní kluci hodně citliví. Pokud vám to prostorové podmínky v bytě nebo domě dovolí a vy máte možnost zařídit pokoj čistě chlapecký, otevírají se vám brány do nekonečného množství variant nábytkových sestav, které jsou uzpůsobené přímo pro chlapce.

 

Pro milovníky zelené...

Velmi nápaditý a originální je dětský pokoj pro kluky s názvem Olik 1. Je vhodný spíše pro mladší chlapce, kteří milují zelenou barvu. Exoticky zelená barva spolu v kombinaci s oranžovou bude děti přitahovat a inspirovat. Veselý design doplňují také originální úchyty. Dětský pokoj Olik 1 se vyznačuje svým kvalitním provedením, díky čemuž bude sloužit vaší ratolesti po dlouhá léta. Tento pokoj je vhodný jak ke hraní, tak i k učení, neboť nabízí dostatek místa pro knihy i hračky. Součástí této sestavy je policový regál, šatní skříň a psací stůl.

 

Pro odrostlejší chlapce

Pokud máte doma klučinu, který vám (nejen) svou výškou přerůstá přes hlavu, je také tak trochu ve vašem zájmu vytvořit mu prostor, kde se může "zašít". V době bouřlivého dospíváni totiž ocení i rodiče, když se jejich synek uklidí do svého pokoje. Na našem portále detske-pokoje-harmonia.cz nabízíme několik variant pokojů přesně pro chlapce ve studentském věku. Například dětský pokoj Fabric je pro chlapce přímo ideální. Je velmi jednoduchý a přesto netradiční. Za zmínku stojí postel, která obsahuje dva postraní šuplíky a jeden šuplík v přední části postele. Nabízí se tak obrovský úložný prostor, kterého není nikdy dost. Pokoj Fabric je velice originální také proto, že nábytek je doplněn šedou barvou s bílým potiskem nápisu Fabric. Vhled chlapeckého pokoje ještě více umocňují vtipně řešené úchytky. Kromě postele je součástí sestavy Fabric také šatní skříň, psací stůl, komoda a noční stolek.