Hřiště děti milují – vybudujte si jej i na vlastní zahradě

Hřiště děti milují – vybudujte si jej i na vlastní zahradě

Přemýšlíte nad novým zahradním nábytkem, krbem nebo pergolou? A nezapomněli jste na své děti? Pořiďte jim na zahradu krásné dětské hřiště se skluzavkou.

Dětské hřiště buduje vztah dítěte k pohybu a podílí se na rozvoji hrubé motoriky. Moderní dětská hřiště jsou bezpečná a pod dozorem vhodná už i jako zábava pro batolata. Ještě vhodnější jsou ta domácí. Písek na pískovišti snadno uchráníte před kočkami a jejich exkrementy vhodným zakrytím. Pod dohledem máte i bezpečnost prolézaček, houpaček či skluzavky.

Pouštět se do domácího dětského hřiště svépomocí? Raději ne!

Málokdo z nás je natolik zručný a dobře vybavený technikou, aby zvládl vyrobit domácí hřiště stejně jako profesionálové. A riskovat zdraví našich dětí na amatérském domácím výrobku se rozhodně nevyplatí. Navíc řadu součástí byste museli i tak koupit. Třeba plastovou skluzavku či lana.

Dětská hřiště od českého výrobce

Firma Radek Herold vyrábí krásná česká dětská hřiště pod značkami Herold, Monkey's a Cubs. Obrovský e-shop s dětskými hřišti a různými herními prvky na zahradu najdete na webové stránce Skluzavky.cz. Kompletní sestavy hřišť doplňují pískoviště, dětské zahradní domečky, houpačky a skluzavky. Firma si zakládá na vysoké bezpečnosti dětských hřišť. V případě zájmu vám dětské hřiště i smontuje.

Chcete hřiště pro vaši obec?

Nemáte hřiště ve vaší obci nebo ve své čtvrti? Radek Herold dodává rovněž hřiště pro obce a školy. Všechna jsou certifikovaná a odpovídají zákonné normě EN 1176. Zajímavostí v sortimentu jsou i různé workoutové sestavy pro rozvoj pohybových aktivit v exteriéru. Nemusí sloužit pouze dětem, ale i dospělým. Jde o různé žebříky a hrazdy určené k cvičení vlastní vahou.

Skluzavky a tobogány – pod pergolu i do interiéru

Chcete dětem připravit skutečný ráj a nezapomenutelné vzpomínky na dětství? Proč jim v patře pergoly neudělat bunkr, ze kterého se dolů jezdí po tobogánu? Nebo postel v podkroví tak, že s ní mohou sjíždět po skluzavce? V e-shopu Skluzavky.cz najdete tobogány a skluzavky v mnoha provedeních a barvách.