Hledáte netradiční svítidla do vaší domácnosti?

Hledáte netradiční svítidla do vaší domácnosti?

Českým výrobcem textilních opletených kabelů, doplňků a příslušenství pro svítidla, který vám nabízí vše na jednom místě, je společnost Bohemia Design. S více než 20 lety zkušeností se společnost stala jedním z nejvýznamnějších výrobců v oboru a její kabely jsou vyhledávané nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Bohemia Design se zaměřuje na kvalitu svých výrobků a jejich estetický vzhled

Textilní opletené kabely jsou vyráběny ze špičkových materiálů a jsou k dispozici v mnoha různých barvách a vzorech. Díky tomu si můžete vybrat ten správný kabel, který dokonale zapadne do vašeho interiéru. Kromě textilních opletených kabelů Bohemia Design nabízí také další doplňky a příslušenství pro svítidla, jako jsou kovové a porcelánové závěsné kryty, redukce, spojky a další.

Navíc společnost nabízí i práškové lakování Praha, kdy za pomoci práškování dochází k povrchové úpravě v barvě, kterou lze zvolit z nabízeného vzorníku. Cena služby závisí například na druhu barvy, způsobu zavěšení, náročnosti odmaštění či složitosti lakování apod.

Bohemia Design neustále rozšiřuje své portfolio a přichází s novými produkty

V jejich e-shopu najdete samozřejmě i návody na instalaci a údržbu svítidel, aby použití produktů bylo co nejjednodušší. Díky tomu se můžete spolehnout na kvalitu a profesionalitu, kterou vám Bohemia-Design.com poskytuje.

Další výhodou je možnost objednání výrobků přímo z jejich e-shopu. S přehledným a intuitivním rozhraním můžete snadno vyhledat správný produkt jako například i originální anebo hravá stínidla a objednat je pohodlně z domova.

Závěrem lze říci, že Bohemia Design je společnost, na kterou se můžete spolehnout. Jejich textilní opletené kabely, doplňky a příslušenství pro svítidla jsou vysoce kvalitní a esteticky působivé. S jejich výrobky vytvoříte v interiéru dokonalou atmosféru.