Hettich easys - bezúchytkové otevírání skříně kuchyňské linky

Elektromechanický systém Hettich easys pro superpohodlné bezúchytkové otevírání skříně kuchyňské linky..

Hettich easys - bezúchytkové otevírání skříně kuchyňské linky

Elektromechanický systém od společnosti Hettich easys rozhodně patří do luxusního nábytku. Easys nepotřebuje žádné úchytky, žádné zbytečné úsilí a ani nepříjemné ohýbání. Obě ruce můžete mít volné... Zásuvky skříně vybavené systémem easys se otevírají téměř samočinně. Lehkým tlakem nebo tahem na libovolném místě čela zásuvka tiše a měkce vyjede z korpusu. Do čela zásuvky stačí ťuknout kolenem, nohou nebo bokem. Využití je v podstatě do jakéhokoli nábytku. Nejčastěji se používá u výsuvů kuchyňské linky..

O stejnoměrný chod se stará elektromechanická jednotka. Ta je skryta v malém, na hloubku nenáročném prostoru za zády zásuvky skříně. Snadno se vejde do každé kuchyně. Úložný prostor v zásuvce skříně zůstává zachovaný bez omezení. Easys se hodí pro všechny šířky a hloubky skříně. U korpusu šířky přes 900 mm nebo zásuvky s hmotností přes 40 kg jsou třeba pro spolehlivý chod dvě pohonné jednotky.

Easys zvyšuje hodnotu kuchyně (kuchyňské linky) i při použití jen v jednotlivých vybraných zásuvkách. Pro vybrané použití, jako např. obzvláště velké zásuvky s relingem, nebo zásuvky se systémy na třídění odpadu, je automatické vysunutí prostě ideální.

Další bezúchytková řešení