Golden Bay neboli moderní skříňový nábytek do obývacího pokoje

Golden Bay neboli moderní skříňový nábytek do obývacího pokoje

Krásný obývací pokoj je vizitkou domu a zároveň prostorem, který budou členové domácnosti a hosté často a rádi využívat. Aby byl interiér funkční, pohodlný a estetický, měl by být dobře vybaven. Oblíbeným způsobem, jak zařídit obývací pokoje, je nákup skříňového nábytku. Podívejte se s námi, jak takový skříňový nábytek vypadá na příkladu moderní a atraktivní kolekce nábytku Golden Bay.

Co je skříňový nábytek?

Skříňový nábytek je většinou vyroben z nábytkové desky. Deska uzavírá určitý prostor nábytku, čímž vzniká skříň. Skříňový nábytek zahrnuje šatní skříně, otevřené a uzavřené skříňky, vitríny, komody a truhly.

Série nábytku Golden Bay zahrnuje kromě skříňového nábytku také konferenční stolky a stoly, které stojí za pozornost

Výhody skříňových nábytkových sestav Golden Bay

Skříňový nábytek je mimořádně oblíbeným vybavením obývacích pokojů. Spolu s čalouněným nábytkem a doplňky vytvářejí výjimečně funkční, estetický a pohodlný prostor. Moderní skříňový nábytek je jedinečný a atraktivní, díky čemu podtrhne charakter interiéru obývacího pokoje.

Kolekce Golden Bay je jediná svého druhu. Bude fungovat v moderním obývacím pokoji, vytvoří prostor pro odpočinek, relaxaci a setkání s rodinou a přáteli. Je to skvělý nápad pro atraktivní uspořádání obývacího pokoje. Kolekce Golden Bay najdete v obchodě BauMax. Podívejte se sami - https://www.baumax.cz/.

Jaké jednotlivé kusy nábytku jsou součástí kolekce Golden Bay?

Kolekce Golden Bay je rozsáhlá sestava vybavení. Součástí je skříňový nábytek a navíc konferenční stolek, stůl a závěsné police. Série je vyrobena ze dvou nábytkových desek: jedné v barvě dub catania a bílé desky ve vysokém lesku. Díky kombinaci dvou barev bude nábytek dokonale ladit k moderním interiérům a podtrhne jejich jedinečný vzhled.

Komody Golden Bay

Jedním z nejoblíbenějších typů skříňového nábytku je jednoznačně komoda. V sérii Golden Bay najdete dvě verze tohoto kusu nábytku. Užší komoda má šířku 160 cm, širší 210 cm. Oba modely mají pantové dveře vpravo a vlevo a zásuvky uprostřed.

Komody zaujmou především svým vzhledem, kombinací bílé barvy, lesklé úpravy a dekoru přírodního dřeva. Úložný prostor za dvířky a řada zásuvek dodává komodám mimořádnou funkčnost. Proto se komody budou hodit nejen do obývacího pokoje, ale i do ložnice nebo předsíně.

Vitríny Golden Bay

K nábytku do obývacího pokoje patří také atraktivní vitrína. Kolekce Golden Bay má dvě verze tohoto kusu nábytku. Nižší vitrína je vysoká cca 160 cm, zatímco vyšší je vysoká 200 cm! Proto si z naší nabídky vyberete přesně ten kus nábytku, jaký potřebujete.

Odolná dřevotříska v bílé barvě a dub catania dodávají vitrínám krásný vzhled. Za efektně prosklenými dvířky jsou výklenky a čtyři zásuvky. Vitríny jsou praktickým nábytkem. V místnosti dobře poslouží jak k vystavení suvenýrů, rodinných fotografií či zajímavých sbírek, a také porcelánu a poslouží i jako místo pro uložení osobních věcí členů domácnosti.

TV skříňka Golden Bay

V obývacím pokoji často trávíme často sledováním filmů nebo televize společně s rodinou. Z tohoto důvodu bude TV skříňka Golden Bay určitě velmi užitečným kusem nábytku. Stejně jako komoda z této kolekce má TV skříňka pantová dvířka, prostorné police uvnitř a dva páry zásuvek.

Široká horní deska vám umožní postavit i velkou televizi. TV skříňka je také vhodná pro uložení vaší sbírky nahrávek nebo TV a audio vybavení. Atraktivní forma a zajímavý vzhled nábytku udělá z obývacího pokoje opravdu mimořádné místo.

Doplňkový nábytek - závěsná police, stůl a konferenční stolek Golden Bay

Interiéry obývacích pokojů by měly být vybaveny i dalším, doplňkovým nábytkem. Jedním z nich bude konferenční stolek. Malý konferenční stolek z kolekce Golden Bay se bude skvěle hodit na setkání s přáteli či známými, ale i na rodinné sledování televize.

Mezi kusy nábytku, které se budou v obývacím pokoji hodit, patří rovněž stůl. Tento prvek je ideální zejména tehdy, když jsou obývací pokoje prostorné a propojené s jídelnou. Jídelní stůl Golden Bay má pevnou desku a stabilní nohy a je vyroben z nábytkové desky v barvě dub catania. Stůl je rozkládací, takže v případě potřeby můžete zvětšit plochu desky stolu. Jedná se o skutečně funkční prvek, který je k dispozici v řadě produktů Golden Bay. Dokupte k němu příslušné židle a celá sestava se bude hodit na slavnostní večeře a setkaní s rodinou.

Z vitrín, komod a TV skříňky vytvoříte atraktivní a moderní obývací stěnu. Dobrým doplňkem k ní bude jistě také závěsná police Golden Bay. Její jednoduchý tvar a atraktivní kombinace barvy přírodního dřeva a bílé lesklé nábytkové desky upoutá pohledy.

Vyberte si ten nejlepší krabicový nábytek do obývacího pokoje!

Kolekce Golden Bay je jedinečný nábytek do moderního obývacího pokoje. Produkty zdůrazní jedinečný charakter místnosti. Jsou vhodné jak do rodinného domu, tak do bytu. Solidní materiály, výjimečně atraktivní barevné provedení a skvělá funkčnost dělají z moderního nábytku z kolekce Golden Bay vybavení do interiéru, které se vám jistě bude hodit.