Gastro zařízení ve velkém výběru na gastrocentrum-pisek.cz

Gastro zařízení ve velkém výběru na gastrocentrum-pisek.cz

Rozhodli jste se otevřít restauraci, kavárnu nebo bar? Věnovat zvláštní pozornost dobrému profesionálnímu vybavení se vždy vyplatí, protože na kvalitě a funkčností gastro zařízení bude záviset úspěch podniku. A pokud se vám bude dařit připravovat chutné a rozmanité pokrmy, návštěvníci se k vám budou rádi vracet. Vytvoření kulinářského díla, jakož i rychlost jeho přípravy jsou závislé nejen na talentu kuchaře, ale v mnoha ohledech i na zařízení, které se používá v kuchyni. To je důvod, proč je důležité věnovat gastro zařízení takovou mimořádnou pozornost.  Profesionální vybavení kuchyně je zcela odlišné od toho, jež používáme doma. Za prvé je to rozsah a četnost použití.  V důsledku toho profesionální zařízení musí být pevnější, trvanlivější a při použití vždy funkční.

Gastro zařízení musí odolat zvýšené teplotě a vlhkosti

Ano, to je další důležitý faktor, a proto je nutné, aby bylo gastro zařízení vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, který odolá velkému zatížení. Taktéž chladicí zařízení splňující přísné hygienické normy musí být přítomno v každém podniku, kde se připravuje jídlo.  Hlavní požadavky na chladicí zařízení - schopnost udržovat konstantní teplotu a těsnost. Rozsáhlý sortiment gastro zahrnuje i tepelné zpracování surovin - sporáky elektrické, plynové, varné kotle, sklopné pánve, multifunkční pánve, grily, vařiče na víno, varné zařízení a další. Tepelné zařízení je nezbytné všude tam, kde je plánovaná příprava teplých jídel a pečiva. Jakýkoliv plech by měl být vyroben z nerezové oceli a na smažení s povrchem - pevné litiny nebo nerez oceli v požadované tloušťce.  

Gastro bazar! Proč draze, když to jde i levně?

Nové zařízení působí okázalé, počítáme s dlouhou dobou použití, ovšem gastro bazar má také co nabídnout. I do nové kuchyně skvěle zapadnou starší funkční kousky, které vypadají jako nové. Společnost Gastrocentrum Písek od roku 2000 na svém portálu nenabízí jen použité zboží, ale také nové gastro zařízení od tuzemských a zahraničních výrobců. Individuální přístup k zákazníkovi, poradenská činnost, vypracování projektů, montáž, záruční a pozáruční servis, splátkový prodej – samozřejmost.