Garážová vrata přímo pro vaši garáž

Rekonstruujete nebo stavíte nový dům? Máte v hledáčku garážová vrata? Trh nabízí několik druhů garážových vrat – obyčejné dvoukřídlé vrata vyráběné zámečníkem, sklopná nebo rolovací vrata a garážová vrata sekční. 

Garážová vrata přímo pro vaši garáž

V první řadě si musíte promyslet, které vrata budou pro Vás nejvýhodnější.  Vrata vyráběné zámečníkem mají rám vyplněný dřevem nebo plechem a většinou nenabízejí tepelnou izolaci, navíc se časem kroutí dřevo. V současné moderní době se osvědčily hotové výrobky, mezi které řadíme sklopná vrata, které se dají ovládat ručně, motorem nebo dálkovým ovládáním. Pokud máte zájem o izolaci, je nutné dokoupit izolační desky, a pak se nabízí otázka, zda jste nemohli za svou investici získat mnohem více. Rolovací vrata ovládáte motorem a jsou vyráběné na míru. Naše doporučení – sekční garážová vrata Plzeň.

Garážová vrata sekční – jedinečný poměr výkon/cena


Proč garážová vrata sekční ? Sekční garážová vrata nabízejí nejlepší tepelnou izolaci na ploše, možnost dozdobení hliníkovými prvky - velké množství oblíbených folií. Proč sekční garážová vrata Plzeň? Tímto si Vám dovolujeme představit společnost Univers Tech s.r.o, která se orientuje na stínicí techniku a vratové systémy. V současné době tato společnost patří mezi největší v tomto sortimentu na českém trhu a své produkty prezentuje na webu univers.cz. Garážová vrata! Své významné postavení dosáhli díky mimořádné kvalitě při nízké ceně, a také pojmy inovace, flexibilita a vysoká produktivita práce ve výrobě jim nejsou cizí.

Garážová vrata Praha – záruka dlouhé životnosti


Sekční garážová vrata Praha se vyrábějí v široké barevné škále a v pěti dekorech imitace dřeva. Sekční vrata se nevyrábějí v sériích, ale vždy na míru zákazníkovi a to za skvělé ceny. Každé sekční garážová vrata jsou originál, díky vlastnímu návrhu. Garážová vrata Plzeň - společnost Univers Tech s.r.o nabízí 250 variant a sekční vrata jsou vhodná nejen pro menší garáže, ale také pro malé i velké garážové vjezdy.