Fotodárek, který potěší vaše nejbližší

Fotodárek, který potěší vaše nejbližší

Přemýšlíte, jakým dárkem uděláte vašim blízkým zaručeně radost? Darujte společné vzpomínky. A nemusí to být pouze formou fotografie. V současnosti lze využít široké spektrum fotodárků od hrnků přes fotoknihy, plakáty, až po kalendáře.

Obrazová dekorace

Proč neozdobit váš interiér velkoformátovou rodinnou fotografií? Na https://www.empikfoto.cz naleznete různé formáty fotoobrazů, na něž použijete buď přednastavenou šablonu, nebo si vytvoříte vlastní. V případě první varianty můžete vybírat až z 30 automatických šablon, díky nimž máte během 3 minut obraz rozvržený. Můžete si být jisti, že tisk fotografií bude v perfektní kvalitě. Vděčí za to materiálu a použitému vybavení, jež zachovají ostrost a hloubku barev.

Dárek, který je vhodný i do práce

Abyste měli své blízké či kamarády vždycky po ruce, nechte si vyrobit vzpomínkový fotohrnek. Vyberte tu nejoblíbenější fotografii a natiskněte ji na hrníček o objemu 330 či 440 ml. Chcete něco extra? Pak sáhněte po kouzelném hrnku, jenž mění barvu podle teploty nápoje. Čili než do hrníčku nalejete třeba čaj, tak se tváří jako hrnek běžný. Jakmile je plný, zobrazí se na něm upomínková fotka.

Pro klidný spánek

Nejenom děti potěší polštářek s vašimi společnými okamžiky. Najděte ty nejlepší fotky z vašeho rodinného alba a nechejte je natisknout na polštářek bavlněný, semišový nebo saténový. Snímky dozdobte nápaditými motivy a grafickými prvky z přiložené galerie. Buďte kreativní a přidejte vtipný nápis, hlášku, zajímavý rámeček.

Fotka jako puzzle

Překvapte rodinu nápaditým dárkem ve formě skládanky. Puzzle skládající se z 20 dílků hravě složí každý. Zvládnou ho i děti díky skládance z větších formátů. Tímto způsobem se nejčastěji darují fotografie dětí z mateřské školky, pohlednice z cest nebo fotky pro zamilované.