Floorplanner návrh interiéru

Kdo si chce navrhnout interiér vlastními silami, jistě ocení výtečného pomocníka Floorplanner. Nástroj můžete využít pro navrhování interiéru i exteriéru. Nástroj Vám pomůže si představit, jak bude vypadat Vaše kuchyně, ložnice, koupelna nebo komplet celý byt.

Floorplanner návrh interiéru

Kdo si chce navrhnout interiér vlastními silami, jistě ocení výtečného pomocníka Floorplanner. Nástroj můžete využít pro navrhování interiéru i exteriéru. Nástroj Vám pomůže si představit, jak bude vypadat Vaše kuchyně, ložnice, koupelna nebo komplet celý byt. Není lepší cesta, než zkoušet jednotlivé varianty umístění nábytku, jeho barev a pod.. Dozvíte se tak, co by se Vám líbilo, co se do Vašeho bydlení hodí. Minimalizujete finnační ztráty při vracení nevhodně koupeného nábytku

Do návrhu můžete umístit i stavební prvky, jako jsou okna, dveře, schody, topení apod. Využijete i možnost umístit do návrhu svítidla, koberce a další zařizovací předměty. Možnosti jsou neomezené.

Základní verze je po zaregistrování zdarma.

Jak Floorplanner funguje?
 

  • začněte zakreslením půdorysu místnosti, kterou chcete zařídit.
  • nastavte skutečné rozměry. Zadejte správné tloušťky stěn, jejich délku, využijte možnosti nastavit oblouk u stěny..
  • přidejte okna a dveře, nastavte správné rozměry
  • zakreslete další plochy, které stěny nemají: trávníky, terasy, koberce..
  • umístěte vhodný nábytek na vhodná místa a doplňte svítidla a další důležité drobnosti. Využijte obrovskou knihovnu takových předmětů.
  • svůj návrh můžete prohlédnout ve 2 nebo 3D zobrazení.
  • uložte svůj návrh

 

Všechny rozměry zadávejte poctivě. Jen tak vznikne reálný model, který Vám poskytne přesné informace.

Floorplanner návrh interiérů najdete zde: Floorplanner