Elektrické ruční nářadí

Jste domácí kutil nebo profesionál a zajímáte se o kvalitní nářadí? Tak to rozhodně musíte zavítat do internetového obchodu jipos.cz, kde naleznete nářadí do své dílny a práce za velkoobchodní ceny.

Elektrické ruční nářadí

Firma má s prodejem tohoto sortimentu letité zkušenosti a během své působnosti na českém trhu se stala předním dodavatelem tohoto zboží. Ročně vyřídí několik tisíc objednávek, o čemž svědčí i certifikát Heureka – ověřeno zákazníky. Pokud sháníte spolehlivé elektrické ruční nářadí, tak jste na tom správném místě. Stačí kliknout na sekci ´ Dílna a garáž´ a můžete začít s výběrem.

Kvalitní elektronářadí za skvělé ceny

Nabízí se Vám možnost si objednat produkty od renomovaných dodavatelů za jedinečné ceny. Kvalita a spolehlivost je motto firmy. Co uživatele nejvíc rozčílí? Když si objedná nějaké elektronářadí a po pár hodinách se aku vrtačka rozbije nebo pájka skončí ve vlastním plamenu. To se vám rozhodně s nářadím, pořízeném v tomto eshopu nestane. Elektrikáři a montéři si zde mohou bez obav objednat frézy, vrtačky, brusky všech základních typů, nechybí bourací kladiva, sponkovačky, opalovací pistole, míchače či nářadí pro obrábění a další. Vrtačky se dělí podle funkce na AKU vrtačky, příklepové vrtačky, vrtačky bez příklepu, které se také nabízejí pod názvem rotační vrtačky. Také sponkovaček je několik druhů -  ruční (sešívání papíru), elektrické, plynové (vhodné pro opravy), akumulátorové a pneumatické (vzduchové).

Gola sady – univerzální pomocník  

Gola sady – ucelený a velice přehledný sortiment nářadí. Gola sady si našly své místo nejen u profesionálů, ale také u kutilů. Toto oblíbené nářadí tvoří součást každého dílenského vybavení.  Gola sada je zpravidla vložena do plastové nebo kovové kazety s přesně vyznačenými výlisky určenými pro konkrétní nářadí. Malé gola sady čítají 12 ks a obří sady obsahují až 100 ks nářadí a více. Za opravdu jedinečnou cenu máte možnost si zakoupit  gola sady vyrobené z legované oceli, což je záruka vysoké kvality.