Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o.

Vůně dřeva a pocit útulného tepla přinášejí dřevostavby, které mají mnoho výhod. I škarohlídi by měli zvážit rychlost výstavby, skvělé tepelněizolační parametry při nejmenší tloušťce stěn a ekologové zajisté ocení obnovitelnost tohoto stavebního materiálu a možnosti recyklace. 

Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o.

Pod pojmem dřevostavby se skrývají tyto typy domů - sruby se stěnami z masivního dřeva nebo lehké konstrukce se skrytými, poměrně subtilními dřevěnými prvky. Dřevostavby mají své kořeny ve Spojených státech a v Kanadě a vy máte na výběr – dům si necháte smontovat z jednotlivých prvků přímo na staveništi, nebo se na stavbě smontují celé prefabrikované panely, popřípadě hotové buňky, které si firma předtím připravila ve výrobní hale.

Montované dřevostavby – moderní bydlení 

Dřevostavbou nazýváme každou stavbu, jejímž hlavním konstrukčním prvkem je dřevo. Nízkoenergetické a pasivní domy jsou současným trendem moderního bydlení. Vysokou popularitu si získaly především v západní Evropě a nejpočetnější zastoupení mají stavby z prefabrikovaných panelů.  Dřevostavby v Severní Americe mají podíl na trhu až 90%. V současné době je vidět, že i naše odborná a laická veřejnost mění názory na tyto domy a jejich výstavba z roku na rok stoupá. Není se čemu divit, vždyť nespočet výhod, které s sebou přinášejí, se nedá jen tak zpochybnit.

Dřevostavby FlexiDomy s.r.o. – vysocí profesionálové ve svém oboru

Proč tedy nesvěřit své nové bydlení do rukou profesionálů a nečekat zbytečně 1 - 2 roky na nový dům? Vždyť přece můžete bydlet ve svém už za 3 měsíce, ale to se musíte obrátit na tu správnou firmu. Dřevostavby FlexiDomy s.r.o. se zabývají výstavbou montovaných dřevostaveb na klíč mnoho let, poskytuji svým klientům komplexní servis, pomoc a odborné poradenství v rámci celé ČR. Firma preferuje individuální přístup, snaží se nalézt právě pro vás to nejlepší řešení. Proč draze, když to jde i levně?