Dřevostavby - bydlení šité na míru podle vašich představ

Přemýšlíte nad stavbou nového domu, ale nejste si jistí, zda to bude zděný dům nebo dřevostavba? V následujících řádcích najdete výhody dřevostaveb a také tip na odborníky, kteří vám rádi zodpoví vaše další otázky.

Dřevostavby - bydlení šité na míru podle vašich představ

Společnost OVELOS se zabývá výstavbou nízkoenergetických rodinných domů již patnáct let a vždy se snaží maximálně vyjít vstříc svým klientům.  Tyto energeticky úsporné domy splňují po všech stránkách moderní požadavky kladené na bydlení a ekologii. Tým vysoce kvalifikovaných pracovníků pracuje pohotově, precizně a snaží se splnit přání zákazníků přímo při budování jejich nového domova. Výsledek – 900 realizovaných staveb v ČR. Neradi běháte po úřadech? Bez problémů vám firma vyřídí i stavební povolení.  

 Dřevostavby na klíč včetně základové desky

Proč zažívají dřevostavby velký boom? Ohromná úspora financí, ušetříte až desetitisíce za rok a to především díky vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem, nesmíme opomenout na vzduchotěsnost, jedinečné akustické vlastnosti a snadnou regulaci vnitřní teploty. Jste alergik nebo máte alergické děti? Tak zajisté uvítáte i skutečnost, že dřevostavby se staví pouze z vyschlého dřeva prostého lepidel a toxinů. Úspora opravdu není zanedbatelná, dřevostavby vytopíte rychleji a levněji. Navíc větší domy vycházejí levněji než u klasické zděné stavby. Úžasná je rychlost – hrubá stavba celého domu je za jediný den pod střechou.

 Moderní bydlení – energetické úsporné dřevostavby

Moderní a komfortní bydlení – dřevostavba OVELOS! Dům si můžete sami navrhnout nebo upravit typové řešení. Popularita dřevostaveb roste a lidé mají o tento druh moderního bydlení ohromný zájem. Úspora financí při investici není zanedbatelná, rychlost výstavby se počítá v řádu týdnů, jedná se o jednoduchou a čistou práci.  Dřevo je stále velmi oblíbené, neboť se jedná o kvalitní přírodní materiál. A pokud se budete o dřevostavbu starat, tak vám dům bude sloužit po mnoho let.  Dřevostavby staví mnohé firmy, a pokud chcete předejít zbytečným problémům, tak vsaďte na léty ověřenou kvalitu - OVELOS a.s.