Dřevostavba šitá na míru

Máte pozemek a stále se rozhodujete, jak má váš dům vypadat, z čeho budete stavět? Pokud přemýšlíte o dřevostavbě, tak vám v našem článku přinášíme informace, které by vám mohly pomoci ve vašem rozhodování.

Dřevostavba šitá na míru

Dřevostavba nabízí úsporné a cenově dostupné bydlení. Zavítejte na stránky spolčenosti OVELOS, kde se o tom snadno přesvědčíte. Společnost OVELOS nabízí komfortní dřevostavby, které jsou postaveny v kombinaci dřeva a moderních materiálů. Jedná se o úsporné a ekologické bydlení, kde se nemusíte obávat aldehydů a jiných škodlivých látek. Tito profesionálové ve svém oboru jezdí za svými zákazníky na jejich pozemky a stavbu vždy řeší podle možností a nároků zákazníka. Spokojenost zákazníků – to je priorita. A pokud neradi běháte po úřadech, můžete zde požádat o vyřízení stavebního povolení. Dřevostavba OVELOS - rychlá a kvalitní výstavba!

Stylová dřevostavba – energetická úspora

Proč jsou dřevostavby OVELOS tak žádané? Úžasná energetická úspora se zde snoubí s vysokou kvalitou, vzduchotěsností a jedinečnými tepelnými - izolačními vlastnostmi.  K tomu nesmíme opomenout připočítat skvělé akustické vlastnosti a snadnou regulaci vnitřní teploty. Co víc! Ideální bydlení pro alergiky, neboť dřevostavba je postavena z vyschlého dřeva prostého lepidel a toxinů. Do tří měsíců můžete bydlet ve svém! Společnost OVELOS není na trhu žádným nováčkem a díky svým zkušenostem a rozumným cenám se stále drží na špici. 

Komfortní dřevostavba přináší moderní bydlení

Každá dřevostavba je stavěna, dle individuálních požadavků zákazníků, máte k dispozici rychlé a moderní bydlení. Dokonce si můžete dům sami navrhnout nebo typové řešení upravit. Přání zákazníka je vždy na prvním místě! A že konzervativní Češi dávají přednost cihlovým stavbám, to už dávno neplatí. Dřevostavby jsou žádané a oblíbené po celém světě, neboť se jedná o ohromnou úspora financí při investici, díky rychlosti výstavby. A pokud srovnáme výstavbu zděných domů s dřevostavbou, tak se jedná o jednodušší a hlavně o čistší práci. Moderní bydlení – dřevostavba OVELOS!