Domácí vodárny se vyplatí v rekreačních objektech i rodinných domech

Domácí vodárny se vyplatí v rekreačních objektech i rodinných domech

Domácí vodárna je skvělým řešením v případě, že nemáte možnost připojení na veřejnou vodovodní síť, nebo máte vlastní zdroj vody, a přitom velkou spotřebu, ať už se jedná o sprchování, splachování WC, napouštění bazénu, nebo pravidelné zalévání zahrady.

Domácí vodárny jsou čím dál oblíbenějším zařízením. Nejčastěji jsou pořizovány pro chaty, další rekreační objekty, rodinné domy, nebo menší průmyslové a zemědělské provozy. Díky domácí vodárně můžete ušetřit spoustu peněz.

Jak vybrat domácí vodárnu?

Vzhledem k široké škále produktů, které jsou na trhu k dispozici, dnes vůbec není jednoduché vybrat domácí vodárnu, která by maximálně vyhovovala vašim potřebám. Pokud si proto nejste výběrem jisti, kontaktujte raději společnost, která se na tyto produkty přímo specializuje.

Je zde ale několik otázek, jejichž odpovědi vám s výběrem správného produktu pomohou. Důležité je, zda hledáte domácí vodárnu pro čerpání vody nebo pro zvýšení tlaku. Dále domácí vodárnu vybíráte dle zdroje vody (ze studny nebo z vrtu) a požadovaného objemu vody, případně počtu osob, které je potřeba zásobit vodou.

Domácí vodárny EcoSmart

Velmi jednoduchý systém rozdělení typů vodáren má značka EcoSmart. Vodárnu této značky lze snadno vybrat podle zdroje vody a počtu osob/koupelen. Vodárny EcoSmart mají plně automatický chod, a tak po jejich instalaci není třeba se o cokoliv starat. Velmi oblíbené jsou také pro svůj tichý chod. Všechny vodárny EcoSmart jsou jsou místo velké tlakové nádrže vybaveny malým frekvenčním měničem EcoPower, který umí chytrým ovládáním čerpadla udržovat konstantní tlak v systému a navíc chrání čerpadlo proti přetížení a chodu nasucho. Více informací o domácích vodárnách značky EcoSmart naleznete přímo na webových stránkách www.eco-smart.cz.

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení na T-zboží.cz

Reklama
Reklama 2