Domácí finská sauna? Nebo jiná?

Domácí finská sauna? Nebo jiná?

Saunování je zdravé, to vám potvrdí každý lékař. Prospívá tělu i duchu. Pleti, kardiovaskulárnímu systému i mysli. V sauně totiž snad každý naprosto vypne, čímž se saunový efekt na mysl dá přirovnat k meditaci. A kde se saunovat? Ideálně doma. A kdy? No přeci, kdy se vám zlíbí. Že domácí saunu ještě nemáte? Tak si ji pořiďte. Poradíme vám od koho.

Domácí sauny se těší velké oblibě. Jak by také ne? Možnost saunování v domácích podmínkách je k nezaplacení. Už jen z toho důvodu, že po sauně je vhodné nějakou chvilku odpočívat. Ne hned zamířit do sprchy, šatny a tramvaje.

Sauny na míru DYNTAR

Pokud o domácí sauně začínáte uvažovat, tak dovolte, abychom vás upozornili na sauny značky DYNTAR. Jedná se o renomovaného českého výrobce z Českého ráje s téměř třicetiletou praxí v oboru - sauny těch nejvyšších kvalit vyrábí již od roku 1991. A držitele prestižního 3. místa v soutěži Vodafone firma roku 2016 Královehradeckého kraje! V nabídce najdete sauny všech druhů – soukromé, komerční i mobilní. Sauny na míru nutno podotknout - finské i venkovní sauny, infrasauny, biosauny stejně jako sauny parní a kombinované.

Krásná a bezpečná sauna

Sauny DYNTAR zdaleka nejsou "obyčejnými" saunami. Od pohledu jsou designovým skvostem, který se může stát středobodem vašeho interiéru. Spolu s designem jsou však sauny DYNTAR výjimečné i svou samonosnou konstrukcí, která nijak nezasahuje do objektu a maximálně zabraňuje úniku tepla. Značka však disponuje i vlastním cirkulačním systémem, který rovnoměrně vyhřívá saunovou kabinu a zároveň prodlužuje životnost topných spirál. V neposlední řadě je sauna DYNTAR i bezpečná, tedy vybavená magnetickým uzavíráním dveří.

Máte o takovou saunu zájem?

Pak vězte, že zaměření prostoru a vypracování cenové nabídky vás nevyjde na jedinou korunu. Stejně jako její 3D návrh! Bude-li se vám zamlouvat a podepíšete-li smlouvu, do dvou měsíců se budete moci saunovat. Ve vlastní sauně!

Odolné materiály s celoživotní zárukou

V sauně, na kterou výrobce dokonce poskytuje nadstandardní sedmiletou záruku. Tak si je svým produktem jistý. Na vybrané součástky je však záruka celoživotní! Z tak kvalitních materiálů bude vaše nová sauna postavena! Automatický je samozřejmě expresní záruční i pozáruční servis. Jsme si však jisti, že toho nebude zapotřebí.