Dětský pokoj na míru: Dopřejte vašemu dítěti optimální podmínky

Dětský pokoj na míru: Dopřejte vašemu dítěti optimální podmínky

Jednu z nesmírně důležitých a platných místnosti v jakémkoli interiéru představuje dětský pokoj. Právě tady je totiž útočiště vašich ratolestí majících své specifické potřeby. Šetřit se dá prakticky na všem, nicméně snažit se uspořit korunu na svých dětech by nepředstavovalo dobrý tah do budoucna. I proto byste jim měli dopřát prostředí, které si zaslouží. Základem každého dětského pokoje není nic jiného než kvalitní nábytek. I proto se vyplatí pořídit si jej na míru. Důvodů by se ovšem našlo ještě mnohem více…

S důrazem na bezpečí

Moderní dětské pokoje musí být v první řadě bezpečné. Jinými slovy, nikde nesmí být žádné ostré hrany. Skříně, police i stoly nemohou vypadat nevzhledně. Hladký povrch je u nich samozřejmostí. Stejně tak se vyplatí volit variace pokoje na míru pro konkrétní věkovou skupinu dětí. V každém věku mají totiž vaše ratolesti poněkud odlišné potřeby, a tak byste jim měli dopřát vysoký komfort.

Pohodlí i design skloubíte

Zatímco obývací pokoje se často řeší pouze s ohledem na design, ty dětské musí být spíše funkční. Zatímco nejmenší děti potřebují hlavně prostor, ty starší už si musí postupně zvykat na přítomnost stolů se židlemi. Pokud jde dítě do školy, už vyžaduje specifický pracovní prostor. Stejně tak s důrazem zejména na přípravu do školy je nutné řešit i moderní studentské pokoje. Dospívající puberťáci potřebují optimální podmínky pro sezení a také dostatek úložného prostoru, případně nejrůznější police.

Vsaďte na služby profesionálních designérů

Že nevíte, na jakou firmu se obrátit? Nevadí. Naším tipem je Nábytek MAX. Tato společnost představuje výhradního zástupce rakouské firmy P. MAX. Již od roku 1999 nabízí v České republice nábytek na míru, a to jak do dětských, tak i do obývacích pokojů a jiných místností. I když budete mít vysoce kvalitní nábytek na míru, dostanete se zhruba na cenovou hladinu sériově vyráběných modelů.