Chtějte úsporné zdroje světla

Zapomeňte na klasiku a dejte předost vysoké kvalitě za rozumnou cenu. LED svítidla  - nejlepší alternativa při výběru zdroje do osvětlení.

Chtějte úsporné zdroje světla

Ohromná úspora financí! Ve srovnání s obyčejnou žárovkou spotřebují mnohem méně energie a navíc nabízí zcela nové možnosti v oblasti designu, neboť malé diody se dají zabudovat do čehokoliv a okamžitě se rozsvěcují. Jedna malá LED žárovka dokáže významně ovlivnit účty za elektřinu v domácnosti. Při životnosti 6 až 15 let ušetříte 80% nákladů na elektrickou energii. Příkladně 6-wattová LED žárovka zcela nahradí 25-wattovou obyčejnou a nejlépe poslouží v doplňkovém osvětlení místností, na chodbách schodištích s nepřetržitým režimem svícení nebo při bodovém osvětlení.

LED svítidla – úsporné zdroje světla

LED žárovky vydrží 20 let, což je 20-krát déle než klasické žárovky. Pokud vezmeme v úvahu, že v průměrné domácnosti je 24 žárovek, a všechny vyměníme za LED, při 20-leté životnosti LED žárovek můžete ušetřit přibližně 22% celkové spotřeby energie v domácnosti. Pro domácnost a zahradu, bychom marně hledali lepší světelný zdroj.  Delší životnost LED žárovek pomůže spotřebitelům nejen snížit účty za energie, ale sníží se i množství vyhozených, nerecyklovatelných žárovek. Další výhody LED světla – nevadí jim časté spínání, široká škála barev světla, odolnost vůči nárazům, nízké požadavky na napětí a proud, malá velikost, LED žárovky netopí a neobsahují škodlivé látky.

Unikátní technologie – LED svítidla

LED žárovka představuje v současnosti nejdokonalejší technologii osvětlení. Funguje na principu několika polovodičových elektronických diod, které vyzařují světlo při průchodu elektrického proudu. Pro zajímavost, pokud by milion lidí vyměnil jednu klasickou žárovku za LED žárovku, z pohledu emisí CO2, jako bychom stáhli 6 700 aut z cest na jeden rok nebo zasadili 17 milionů stromů. Nejvíce si spotřebitelé cení vysoké životnosti až 100 000 hodin a také skutečnosti, že LED žárovky nevyzařují ultrafialové a ani infračervené světlo.


Mohlo by Vás zajímat:

Co je stupeň krytí u vánočního osvětlení