Chcete moderní interiér? Objednejte si bytového architekta

Chcete moderní interiér? Objednejte si bytového architekta

V posledních dvou letech ceny nemovitostí výrazně vzrostly. Jestliže však nemáte čtyři miliony (ve větších městech i více) na prostorný byt v nějakém nově postaveném panelovém domě, zřejmě se spokojíte i se starší bytovou jednotkou. Z nijak zajímavého interiéru vykouzlit moderní bydlení se může zdát jako nadlidský výkon, tedy alespoň jak pro koho. Bytový designér si poradí v každé situaci, protože jeho fantazie je nekonečná. Pokud by nekonečná nebyla, nemohl by svou profesi ani vykonávat.

Pravděpodobně si říkáte, že vybavit obývací pokoj či ložnici nemůže být nic složitého. Jakmile přijde na věc, zaseknete se u toho, jak sladit jednotlivé kusy nábytku. Bytový designér se jen podívá na danou místnost a okamžitě si začne představovat, co by kde mohlo stát.

Do staršího bytu zavolejte vždy bytového architekta

Špatně dispozičně řešený byt vyžaduje přítomnost bytového architekta, který navrhne, jak jednotlivé místnosti proměnit, aby byly maximálně funkční. Samozřejmě do návrhu promítne i vaše požadavky a představy. Bytový architekt vás rozhodně nezruinuje, jak se spousta lidí domnívá. Ba naopak vám pomůže vyvarovat se chyb, které by vás nakonec přišly draho.

Interiér se rozděluje na několik zón, což jste možná ani nevěděli. Pokud tedy zařizuje místnosti laik, vůbec nebere v potaz jednotlivé zóny. Prostě nakoupí nábytek, který se mu líbí, a potom se ho snaží napasovat tam, kde by vůbec neměl být.

Bytový architekt poradí s koupelnou i kuchyňskou linkou

Jestliže necháte veškerou práci v rukách profesionálního bytového architekta, můžete si být jisti, že vám do koupelny zvolí moderní a praktické dlaždice a do kuchyně zase kuchyňskou linku se správným uspořádáním funkčních zón. Věděli jste například o tom, že barvy v místnosti mohou měnit vaši náladu? I na to bytový designér myslí, a tak do ložnice nevolí rudou červenou barvu, protože ta vyvolává agresi.

Komplexní služby a návrhy bytových interiérů má ve svém portfoliu studio InterierDESIGN nacházející se v Českých Budějovicích.