Česká kvalita – dřevěné masívní postele

S ohledem na skutečnost, že trávíme v posteli třetinu svého života, nesmíme výběr postele podcenit. Kvalitní ložnicový nábytek je možné si objednat u českého výrobce Postelia, kde se specializují na postele z masivu a zdravotní matrace.

Česká kvalita – dřevěné masívní postele

S ohledem na skutečnost, že trávíme v posteli třetinu svého života, nesmíme výběr postele podcenit. Kvalitní ložnicový nábytek je možné si objednat u českého výrobce Postelia, kde se specializují na postele z masivu a zdravotní matrace. Stylové dřevěné masivní postele se vyrábějí z tuzemského dřeva - inovativní spojení zdravého spánku s výjimečnou kvalitou použitých materiálů. Zdravotní matrace vyrábějí na míru - studené, latexové a viscoelastické pěny s paměťovým efektem jsou dovážené z Německa a vynikají extrémní trvanlivostí a spolehlivostí. Němečtí výrobci Carpenter a Eurofoam jsou vývojově na špičkové úrovni, především díky moderním technologiím a postupům při výrobě.

Kvalitní masivní postele Postelia

Elegantní masivní postele Postelia se stanou působivou dominantou každé ložnice. Masivní dřeviny jsou typické nejen dlouhou trvanlivostí, ale také vytváří charakter Vašeho interiéru, poskytují komfort a pohodlné spaní. Žádné dřevěné postele se neobejdou bez lamelového roštu. Standardní výběr lamelových roštů – polohovací, nepolohovací a motorově polohovací. Nebo budete preferovat výklopný rošt pro ukládání? Výběr je na Vás! Česká kvalita se nezapře. Máte možnost si lamelové rošty vyzkoušet v prodejnách Praha, Brno a Tábor.

Komfortní spaní – manželská dvojlůžka

Sháníte pohodlné manželská dvojlůžka v působivém designu? Český výrobce Postelia Vás v tomto ohledu rozhodně nezklame. Čisté linie, moderní design se snoubí s ohromnou kvalitou podpořenou poctivým tuzemským dřevem. Dřevěné postele se vyrábějí z těchto masívů - smrk, borovice, buk, dub, javor, jasan, olše a bříza. Jakoukoliv postel je možné doplnit úložným prostorem, výsuvnými šuplíky, boxem a úložným prostorem úpravou postele. Konstrukce o síle masivu 4 cm zaručuje vysokou stabilitu postele.


Mohlo by vás zajímat:

Jak vybrat dobrou postel?

Jak vybrat kvalitní matraci?

Jak vybrat vhodné rošty do postele?