Byty Praha 10 – klidná lokalita

Byty Praha 10 – klidná lokalita

Byty Praha 10 se nalézají v různých lokalitách na východ od středu Prahy, od pravého břehu Vltavy. S větší vzdálenosti od Vltavy je životní prostředí klidnější a „zelenější“

Roku 2012 byla oceněna Praha 10 titulem Město stromů. Pořadatel soutěže, Nadace Partnerství, tak ohodnotil pokračování Prahy 10 v projektu Strom za narozené dítě, soutěž Dvorek roku, vytvoření naučné Zelené stezky Vršovic a Vinohrad apod. Pod městskou správu patří některé lokality Prahy 15, proto jsou zahrnuty jako byty Praha 10. V nabídce je přehršel bytů vícepokojových,  ve vícepodlažních,  nově postavených moderních domech. V místech blíž části zelené trasy metra A se zastávkami Želivského, Strašnická a Skalka. Pro náročnější klientelu jsou zde byty v rodinných domech, vyprojektovány ve funkcionalistickém duchu s nadstandardním prostranstvím před domem, však za patřičnou cenu. Dopravní infrastruktura  silniční je přístupná, vhodné parkovací plochy. Stejně dobře přístupná je městská hromadná doprava, železniční nádraží ve Vršovicích lze taktéž dobře využívat.

 

Byty Vršovice se nalézají poblíž centra

 

Vršovice jsou pražská čtvrť. Katastrální území na jihovýchodě širšího centra, součást městské části a městského obvodu Praha 10 je v sousedství se Strašnicemi, Vinohrady, Nuslemi a Michlí. Městská zeleň a klidnější prostředí je v  Heroldových sadech, u náměstí Svatopluka Čecha i mezi ulicemi Bělocerkevská, 28. pluku a Konopišťská. Byty Vršovice jsou situovány blíže k vltavskému pobřeží, jde zpravidla o byty jedno i více pokojové v několikapatrových domech nebo v tzv. 4Blocích s výtahem, vycházející ze skandinávského minimalistického pojetí bydlení ve čtyřech budovách s až 210 byty.

 

Byt v Praze – komfortní bydlení

 

Bytyprodejpraha.cz je excelentní, v nabídce obsažný portál na pražském trhu s nemovitostmi. Plejáda inzerovaných bytů uspokojí  potenciální kupce s vysokými nároky na komfort i studenty nebo nízko příjmové skupiny občanů, kteří sní o tom mít v Praze svůj byt. Od startovacích, jednopokojových přes velkometrážní, rezidenční v lokalitách Prahy 1 až Prahy 15 zde můžete mít.