Bezdrátový rozhlas zajistí perfektní ozvučení obcím i městům

Bezdrátový rozhlas zajistí perfektní ozvučení obcím i městům

I v současné době se v městech a obcích používá rozhlas, protože se jedná o rychlý a efektivní způsob, jak informovat obyvatelstvo o případných pohromách, ale i komerčních událostech. Technologie jsou však pokročilé. Začaly se používat bezdrátové rozhlasy, které jsou vskutku spolehlivé. V následujících řádcích vám představíme zařízení, která se pro ozvučení používají.

V tomto segmentu narazíte na různé přístroje, přičemž velké popularitě se těší bezdrátový rozhlas BIS III-digi. Jedná se o spolehlivou náhradu obecních rozhlasů, která je dokonce schválená Ministerstvem vnitra České republiky.

Bezdrátový rozhlas a jeho uplatnění

Bezdrátový rozhlas se používá v mnoha situacích, například pro informování obyvatel o různých událostech. Stejně tak můžete veřejnost upozornit na katastrofy, varovat před živelnými pohromami (povodně, požáry), chemickými haváriemi a podobně. Jestliže chcete rozhlas bezdrátový, sáhněte po BIS III-digi, což je pomocník, jenž dokáže zajistit rozhlášení události i při nepřítomnosti obsluhy na úřadě.

Přijímače jsou vybaveny bezúdržbovým akumulátorem, díky němuž dokážou pracovat i v okamžiku, kdy vypadne elektřina po celé obci. Stejně tak je u nich možné nastavit hlasitost a je zajištěna bezpečnost digitálním kódováním. Nemusíte se bát, že by se do něj někdo naboural.

Kdo bezdrátové rozhlasy nabízí?

Pokud chcete přímo bezdrátový rozhlas BIS III-digi, nabízí se vám společnost EL-MIK, která na tuzemském trhu působí od roku 1994. Od svého vzniku se specializuje na rozhlasová zařízení, jejich instalaci a servis. Působí na trhu dlouhá léta, a tak vám dokáže s výběrem konkrétního řešení pro vaše město či obec pomoci. Určitě najdete optimální variantu, jež vám bude vyhovovat po všech stránkách. Současně má v nabídce další dorozumívací techniku (reproduktory, zesilovače, rozhlasové stanice).