Barevné obálky oživí komunikaci

Barevné obálky oživí komunikaci

Žijeme ve světě moderních technologií, kdy komunikace běží povětšinou online. Jenže online komunikace je chladná, jde přece přes sítě z drátů. Mnohem vřelejší komunikace je komunikace osobní. A když ne osobní, skvělou formou, jak být ve vřelém kontaktu je i pošta, klasická pošta, dopisy, obálky. Tato forma komunikace je dnes retro, přesto či právě proto zažívá rozmach. Lidé prostě chtějí být ve fyzickém kontaktu a umožňují to i obálky. A aby ta komunikace nebyla tak obyčejná, jsou dnes k dispozici barevné obálky. Barevné obálky oživí každou komunikaci, firemní i osobní.

Celá paleta barev a formátů

Pro všechny nadšence pravé komunikace je tu společnost Farebné obálky, s.r.o. s nabídkou mnoha rozličných obálek. Jde o klasické obálky, ale i obálky atypických rozměrů. Široké barevné portfolio je samozřejmostí již dle názvu webu – Barevné obálky.

Vybírat můžete také z celého spektra různých materiálů. Vedle klasického bílého či barevného papíru jde i o papír speciální, třeba papír s perletí. Zpestření skýtají také metalické, případně neónové obálky. K dispozici jsou i obálky se strukturou nebo originální obálky se šňůrkou. Za zmínku stojí také obálky dvoubarevné, kdy se vnější barva liší od barvy vnitřní.

Je libo bublinky?

V nabídce Barevné obálky nechybí ani speciální bublinkové obálky. Nejenže skvěle vypadají, ale ještě mají významnou ochrannou funkci. Barevné bublinkové obálky přijdou vhod v případech, kdy chcete posílat více než dopis, psaní nebo přání. A barvy? Záleží na vašich preferencích a představách. 

Bílou bublinkovou obálku klidně můžete nahradit obálkou černou jako peklo. To proto, aby nezapadla a vzbudila zájem hned na první pohled. Upozornit však můžete také prostřednictvím oranžové nebo červené barvy. To jenom namátkou, bublinkové obálky jsou dostupné i v mnoha zajímavých odstínech modré, zelené, růžové, fialové aj. A pozor, nejde o obálky s horní vrstvou z papíru, tu tvoří přímo barevná bublinková fólie. Mimořádný vizuální efekt je tak zaručen!