4 žhavé bytové trendy pro nadcházející podzim, kterým prostě neodoláte

4 žhavé bytové trendy pro nadcházející podzim, kterým prostě neodoláte

Módním trendům nepodléhá pouze oděvní průmysl, ale i bytové zařízení. Samozřejmě, že nebudete s nově vydaným katalogem moderního bydlení rekonstruovat a přestavovat interiér od základů, pokud ale hledáte způsob, jak své stávající bydlení oživit anebo právě jednotlivé místnosti zařizujete, máme pro vás 4 nadčasové bytové trendy, které budou in (nejen) během nadcházejícího podzimu.

Living with Art pro milovníky umění

 

Domov jako umělecká galerie? Žádný problém! Díky novince, kterou představuje styl Living with Art můžete popustit uzdu fantazii a ozvláštnit interiér kombinací oblíbených barev, uměleckých děl, ale i nejrůznějších mozaik nebo na první pohled nesourodých obrazů. Nebojte se zkombinovat modernu s tradičním uměním a nevynechte ani kouzlo retra. Uvidíte, že výsledek bude perfektní.

Sunny place aneb kam nechodí slunce, tam musí lékař

 

Ačkoli slunečního svitu vzhledem k ročnímu období ubývá, nenechte se odradit od následujícího trendu, kterému se ve světě přezdívá „Sunny place“. Jeho ústředním motivem je přírodní sluneční světlo, kterého by mělo být v našem příbytku dostatek během celého roku. Prim hrají zrcadla a lesklé plochy v kombinaci s přírodními prvky a materiály. Zajímavou nabídku bytových prvků a doplňků najdete třeba v oblíbeném obchodě Pepco.

Modern Elegance – bydlení pro náročné

 

Nedáte dopustit na elegantní modernu? Pak se vám styl „Modern Elegance“ zaručeně trefí do vkusu. Vsaďte na klasické zařízení, které nadčasově zkombinujete s moderními prvky. Pracujte s hřejivými barvami, útulnými koutky, ale i měkkými materiály, které dodají místnosti punc luxusu a vám budou přinášet tu pravou a nefalšovanou pohodu. Výše uvedené zkombinujte s kamennými obklady a dlaždicemi a nezapomeňte ani na doplňky ve formě profilových lišt a rozet.

Planet Home nejen pro milovníky cestování

 

Pokud vás nudí klasické styly, které se přiklánějí k moderní eleganci anebo opěvovanému retro stylu, zaměřte se na novinku v podobě trendu „Planet Home“, jíž dominují materiály z celého světa. Prim hraje len, kožešina, měkká kůže, korek a sisal. Opět zde můžeme pozorovat návrat k přírodě, která je ústředním tématem několika posledních let. Tento styl se hodí zejména do kuchyní, obývacích pokojů a koupelen. Doplňky nejen do těchto místností najdete v aktuálním letáku Lidl.

Důležité je cítit se dobře

 

Jestliže se vám designéři ani jednou ze zmíněných novinek netrefili do vkusu, nezoufejte. Základem je cítit se v interiéru dobře, odpočinout si, najít si koutek, kde vás nebude nic a nikdo rušit a zároveň vytvořit prostor, v němž se budete setkávat s rodinou a nejbližšími přáteli. Pokud si nevíte rady s návrhem nebo zařízením interiéru, požádejte o radu odborníky. Ne nadarmo se říká, že méně někdy znamená více. V případě bytového designu platí tohle zlaté pravidlo dvojnásob.