4 tipy, jak levně proměnit interiér, aby vás bavil

Ne každý má peníze a čas na to, aby mohl svůj příbytek přestavovat pokaždé, když ho začne nudit. Naštěstí máme k dispozici rady zkušených bytových designérů, kteří vám poradí, jak interiérové změny provést rychle, efektivně a s co nejmenšími náklady. Jste připraveni?

4 tipy, jak levně proměnit interiér, aby vás bavil

Oddělujte

Nedávno jste s partnerem zpečetili vzájemnou věrnost snubními prsteny a potřebuje rozčlenit byt na více místností? Nebo prostě toužíte po útulnějším prostředí? Není nic jednoduššího, než si ho lehce vykouzlit pomocí paravanů či posuvných příček. Ty jdou totiž jednoduše demontovat, a tak si obývák či jídelnu můžete lehce rozdělit hned na několik koutů.

Lepte

Elegantní, ale trochu nudné bílé stěny už vás nebaví? Zkuste místo klasických malířských barev vyzkoušet něco originálnějšího a vyzdobte svůj byt tapetami. Stačí jedna nebo dvě stěny a doma se najednou budete cítit zcela jinak. Potřebujete inspiraci? „In“ jsou teď hlavně tapety s výraznými vzory – květinovými a geometrickými. Zabodujete i s těmi, které odkazují k módě 70. a 80. let.

Ještě jednodušší variantou jsou samolepící dekorace na zeď, které najdete v každém hobbymarketu či obchodu s nábytkem. Vybírat můžete z mnoha vzorů ve tvaru rostlin, zvířat i písmen.

Kombinujte

Na babiččině půdě jste objevila překrásnou šperkovnici naprosto ideální pro vaše  stříbrné přívěsky a další poklady. Jenže – máte pocit, že se do vašeho bytu nehodí. Stačí přikoupit pár dalších „retro“ drobností, například lampičku, kobereček či polštářek a i v moderním bytě si můžete vytvořit krásné zákoutí v trochu odlišném stylu.

Nebojte se ani kombinací výraznějších barev. Krásná je například tyrkysová s měděnou, béžová s cihlovou nebo lila s banánovou. 

Oživujte

Nebojte se vnést do svého příbytku trochu života a vybavte ho květinami, které můžete umístit do nápaditých váz či květináčů. Nechcete rostlinám věnovat přílišnou péči? Pořiďte si kaktusy či dekorace ze slaměnek, které nemusíte zalévat.

  

 

Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení na T-zboží.cz

Reklama
Reklama 2