4 důvody pro pořízení skříně na míru

4 důvody pro pořízení skříně na míru

Zařizujete si aktuálně byt či rodinný domek a nevíte, jaký nábytek zakoupit? Jasnou volbou je samozřejmě sedací souprava do obývacího pokoje. Stejně tak budete jistě myslet na jídelní set do kuchyně nebo jídelny. Jakousi nosnou část nábytku v každém interiéru ale představují skříně. Jejich nákup je často stěžejní a lidé váhají mezi klasickými prostorovými skříněmi a variacemi řešenými přímo na míru. Právě druhé jmenované jsou mnohem praktičtější a není problém nechat si je vyrobit za rozumnou cenu. My se zaměříme na 4 základní přednosti skříní na míru.

1. Úspora místa

Vestavěné skříně na míru dokážou ušetřit spousty místa. Člověk, který do místnosti vejde, často skříň ani nevnímá a bere ji jako nedílnou jednolitou součástí daného pokoje. Třeba v ložnicích mohou skříně na míru tvořit i celou jednu či více stěn. Podobně dokonale vyplní nevyužitý prostor na chodbách anebo v jiných částech interiéru.

2. Maximálně přehledné členění

Někteří lidé tvrdí, že jim ve skříni stačí pouze několik ramínek. Nesmysl. Moderní vestavěné skříně nabídnou například zásuvky, police či koše pro mnohem efektivnější uskladnění oděvů. Prostě pouze přijdete, vytáhnete si to, co potřebujete, a můžete se oblékat.

3. Unikátní design

Moderní nábytek na míru je jedinečný. Vzhledově se mu standardní sériově vyráběné skříně nemohou vyrovnat. Ostatně, kdo by chtěl přijít k někomu na návštěvu a vidět u něj skříň, kterou má ve stejném provedení doma? Asi nikdo!

4. Kvalita materiálů

Jste to právě vy, kdo si zvolí, z jakého materiálu bude vestavěná skříň vyrobena. Optimální jsou značková lamina a zrcadla. Stejně tak vsaďte na moderní a funkční kování. Třeba u tradiční německé značky Blum se vám nestane, že by něco nejezdilo anebo se nevysunovalo.

Obraťte se na specializované studio

Vybavení interiéru nábytkem si vyžaduje služby profesionálů. I proto doporučujeme společnost Gabon. Nechat si u ní vyrobit můžete jakékoli skříně a samozřejmě i kuchyňské linky. Součástí návrhu je vizualizace, takže budete před realizací vědět, co vás čeká. Jakákoli nemilá překvapení spojená s výsledkem práce se konat nebudou.