3 tipy, podle nichž zaručeně poznáte luxusní byt

Uvažujete o nákupu nového luxusního bytu? Pokud ano, měli byste vědět, podle čeho jej vlastně poznáte. Na trhu se totiž nachází spousta takových, které se jako přepychové jenom tváří. My se proto v následujících řádcích pokusíme podrobně probrat celkem 3 aspekty, díky nimž vám bude prakticky ihned jasné, že vaše investice nebude marná. Samozřejmě také doporučíme konkrétní byt v Praze, který se rozhodně vyplatí pořídit.

3 tipy, podle nichž zaručeně poznáte luxusní byt

Kvalita materiálů a vybavení na prvním místě

V první řadě se zaměřte na materiály, jež byly použité při vybavování konkrétního bytu. Najít ty opravdu kvalitní lze fakticky v jakékoli místnosti. Jen pro přehlednost si je uvedeme právě po jednotlivých nejfrekventovanějších pokojích.

Obývací pokoj

Středobodem obývacího pokoje bývá velká sedací souprava s konferenčním stolkem. Toto vybavení si ovšem můžete koupit sami. Punc jedinečnosti dodává této místnosti hlavně krásný krb, případně krbová kamna. V panelovém či bytovém domě to může být třeba bio krb. Za ním najdete krásné obložení kupříkladu z přírodního kamene.

Koupelna

Tady poznáte luxusní materiály jednoduše. Stačí se podívat na sprchový kout a vanu. Jestliže se bude jednat o wellness provedení třeba s imitací dřeva, je situace jasná. Moc hezké a na první pohled patrné je i drahé obložení.

Kuchyně

Trouba s pyrolýzou, indukční varná deska, moderní myčka s několika programy, luxusní poosvětlení bytelné varné desky a značkového dřezu. Přesně tyto atributy ke krásné nové luxusní kuchyni patří.

Ložnice

Odpočinek je pro každého z nás důležitý. Hlavním bodem ložnice proto musí být bytelná postel optimálně z masivního dřeva. Luxus poznáte i podle přítomnosti šatny, případně vestavné skříně.

Optimální dispoziční řešení

Výborné jsou zejména mezonetové byty, které dokážou nabídnout prostor navíc. Chcete-li si dopřát skutečného luxusu, volte byty mající dispozice 4+kk či větší. Celková rozloha by měla začínat na 100 m². Zkontrolujte si i to, zdali k vašemu vyhledanému bytu patří také lodžie, případně prostorná terasa a garáž či garážové stání.

Správná lokalita a občanská vybavenost

Nesmírně důležité je i konkrétní umístění domu. Základem je dopravní dostupnost. Výborné jsou především byty v Praze na periferii v blízkosti stanice metra. Samozřejmostí by měla být i kompletní občanská vybavenost typu mateřské a základní školy, zdravotního střediska a kulturního vyžití.

Mezonetový byt 5+kk v Praze 6 Dejvicích

My se soustředíme na prodej bytů v Praze 6 na https://www.psn.cz/nemovitosti/tag/prodej-bytu-praha-6, konkrétně je naším tipem byt v Dejvicích na ulici Wuchterlova o dispozicích 5+kk a celkové výměře 171,8 m². Byt je součástí nově zrekonstruované funkcionalistické stavby a jeho součástí je prostorná terasa i podzemní stání. Dokoupit k němu lze i garáž. Pěšky se odtud nachází pár minut stanice metra Dejvická a občanská vybavenost této části Prahy je optimální.