3 tipy na moderní zařízení obývacího pokoje

3 tipy na moderní zařízení obývacího pokoje

Plánujete rekonstrukci obývacího pokoje, nebo jen chcete pořídit nové zařízení a prozářit klíčovou místnost celého bytu? V obou případech se vám jistě budou hodit tři praktické tipy, s jejichž pomocí vykouzlíte dokonalý obývací pokoj, který se právem stane srdcem vašeho bytu.

Stylová obývací stěna

Jednou z důležitých součástí obývacího pokoje je dobře zvolená stěna. Moderní obývací stěny sází na jednoduché provedení, které působí elegantně a dá se jemně doplnit dekoracemi. Čisté linie a jasné barvy ocení i milovníci minimalismu, protože obývací stěna může mít podobu poličky pro televizi a pár dalších poliček. Rozhodnout se však můžete i pro variantu nabízející více úložného prostoru, kam dáte všechno potřebné.

Pohodlná sedací souprava

Druhým výrazným prvkem je sedací souprava. Při jejím výběru záleží na tom, jak velký je váš obývací pokoj. Pokud máte velký byt, nemusíte se nijak omezovat ve výběru a zvolit klidně prostorou sedací soupravu do tvaru písmene U doplněnou o další křesílka. Naopak v menších interiérech se hodí každý centimetr, takže prostor ušetříte například s rohovou sedací soupravou. Praktickou volbou je rozkládací sedačka, která může posloužit jako náhradní lůžko. Jinou variantou jsou pohovky s úložným prostorem, kam se vám vejdou méně používané věci.

Všechno potřebné pořídíte na internetu

Jakmile si vytvoříte hrubou představu toho, jak by měl vypadat váš obývací pokoj, pusťte se do nákupu nového vybavení. Všechno potřebné najdete v internetovém obchodě www.atan.cz. Pestrá nabídka nábytku do obývacího pokoje i dalších místností v bytě má i výhodu v podobě levnějších cen. Při objednání nad určitou částku máte navíc dopravu zdarma. S objednáním z pohodlí domova zmizí starosti spojené s vlastní dopravou a jen čekáte, až vysněný nábytek dorazí na vaši adresu.