3 pilíře sexuálního zdraví - stojí ty vaše na pevných základech?

3 pilíře sexuálního zdraví - stojí ty vaše na pevných základech?

3 pilíře sexuálního zdraví - stojí ty vaše na pevných základech? Problémy s erekcí a nespokojenost s partnerským sexuálním životem patří mezi muži k častým tématům soukromých rozhovorů. Rad a dobrých tipů na toto téma existuje spousta, ale pokud nemají na čem stavět, nesetkají se obvykle s úspěchem. Schválně, jestli víte, co je právě pro vaše sexuální zdraví skutečně nejdůležitější.

 

No stress aneb vyčistěte si hlavu

 

Do postele bychom si neměli nosit žádné problémy, pracovní úkoly a pokud možno ani špatnou náladu. Zakažte si myslet na podobné věci ihned, jakmile překročíte práh ložnice. Není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, takže se určitě vyplatí zkusit nějaké jógové nebo relaxační techniky. Pomoci může i chvilka klidu před ulehnutím. Vezměte do ruky dobrou detektivku nebo vsaďte na pestrý výběr audioknih pro muže. Jen ne žádný elektronický smog v podobě dívání se do obrazovek a monitorů. Podle některých studií totiž mohou být tyto aktivity pro vaše sexuální zdraví doslova vražedné!

 

Dejte sbohem svým zlozvykům

 

Mezi další důležité tipy pro zlepšení sexuální výkonnosti patří i omezení oblíbených povzbuzovačů  a návykových látek. Nikotin a alkohol (o drogách nemluvě) zužují cévy a nedovolí krvi dostat se v plné síle do topořivých tělísek na penisu. Pokud jste vášnivý piják nebo kuřák zvažte, jestli vám tato potěšení stojí za množství problémů, která s sebou přinášejí. Svých démonů se zbavujte postupně a nezapomeňte zároveň posilovat svůj kardiovaskulární systém pravidelným pohybem.

 

Potřebujete pomoc? Nestyďte se o ni říct

 

Někdy však mohou být vaše problémy mnohem hlubšího charakteru. Váš organismus možná potřebuje „nakopnout“ a znovu se naučit produkovat potřebné množství testosteronu. Oblíbená modrá pilulka poskytuje jen jednorázové řešení. Pokud však hledáte něco, co posílí vaši sexuální výkonnost dlouhodobě, vsaďte raději na spolehlivý přírodní doplněk stravy pro lepší vitalitu. Napoví vám recenze uživatelů na internetu a diskuzní fóra. pak zcela jistě nešlápnete při svém výběru vedle.